Nasze gabinety znajdują się na warszawskim Bemowie, na osiedlu Górce. Mieszczą się w czterech lokalizacjach, ale wszystkie znajdują się obok siebie. Dbamy o to, by przestrzeń, w której dzieci ćwiczą, uczą się i bawią była przyjazna sensorycznie, wyposażona w wartościowe pomoce i estetyczna.

ul. Baborowska 7/45

Gabinet Chabrowy

W gabinecie Chabrowym odbywają się diagnozy oraz terapia integracji sensorycznej, terapia ręki, Treningi Umiejętności Społecznych, terapia pedagogiczna oraz zintegrowana terapia logopedyczna z terapią SI.

Gabinet Morski

Gabinet Morski wykorzystywany jest głównie do terapii logopedycznej oraz konsultacji z rodzicami. Spokojna kolorystyka i doskonałe wyposażenie sprzyjają nauce oraz doskonaleniu umiejętności komunikacyjnych przez dzieci.

https://www.instagram.com/reel/Ck2sv6WjKRh/?utm_source=ig_web_copy_link

ul. Baborowska 5/H1

Gabinet Wiosenny

W Gabinecie Wiosennym pracują nasi specjaliści z dziedziny psychologii. Odbywają się w nim konsultacje psychologiczne z rodzicami i dziećmi, terapia psychologiczna i diagnozy oraz badania, m.in. badanie autyzmu, diagnoza dysleksji czy badanie inteligencji.

ul. Baborowska 5/H2

Gabinet Bajkowy

W Gabinecie Bajkowym odbywa się terapia logopedyczna, a spostrzegawcze dzieci szybko odnajdą bohaterów znanych bajek. Gabinet posiada bogate wyposażenie w pomoce oraz gry logopedyczne, wspomagające proces terapii.

ul. Górczewska 158/U1

Gabinet Księżycowy

Gabinet Księżycowy to najlepsza sala integracji sensorycznej w Warszawie. Gabinet jest przestronny, bogato wyposażony zarówno w sprzęty podwieszane, jak i drobne pomoce gimnastyczne i dydaktyczne. Nowoczesne wnętrze, które spełnia najwyższe standardy sali terapeutycznej to miejsce, w którym uwielbiają ćwiczyć i bawić się dzieci. W gabinecie Księżycowym odbywają się także zajęcia grupowe np. Smyko-Multisensoryka oraz warsztaty dla rodziców.

Gabinet Miodowy

Terapia logopedyczna, neurologopedyczna oraz terapia czaszkowo-krzyżowa to zajęcia, które odbywają się w Gabinecie Miodowym. Wnętrze jest nowoczesne i dobrze przystosowane do zajęć z dziećmi w różnym wieku.

https://www.instagram.com/reel/Cjr-TMVj9Lg/?utm_source=ig_web_copy_link